HAKKIMIZDA

Günlük kiralık daire konusunda Pendik - Kurtköy - Sultanbeyli gibi semtlerde dairelerimizde verdiğimiz hizmetler ve müşterilerimizin olumlu yanıtlarıyla bugün 3 semt etrafında ki dairelerimizle hizmet vermekteyiz. Siz de dairelerimizi kullanabilir ve mutlu müşterilerimizin arasına katılabilirsiniz.

Hijyenik Daireler

Sizler için son derece hijyenik ve temiz daireler sunmaktayız. Siz çıktıktan sonra ve girmeden önce profesyonel ekibimizle dairelerde detaylı temizlik yapılmakta, havlu-çarşaf gibi ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.

Havaalanına Çok Yakın

Kurtköy dairelerimiz Sabiha Gökçen hava alanına ve genel ulaşıma çok yakındır. Uçak yolculukları sonrası konaklama ihtiyaçları için otel konforunda ve kendi eviniz hissini yaşayabilirsiniz.

7/24 Güler Yüzlü Hizmet

Profesyonel destek ekibimizden 7/24 güler yüzlü hizmet alabilirsiniz. Telefon harici yerinde destek hizmetimiz de mevcuttur.

whatsapp

Hakkımızda

Günlük kiralık daire sektöründe Kurtköy-Pendik-Sultanbeyli dairelerimizde verdiğimiz hizmetler ve müşterilerimizin memnun kalmaları sonucu olarak 48 daire ile hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın

Erol GÜLEÇ
Kurtköy-Pendik Günlük Kiralık Ev
Sabiha Gökçen Havalimanı Cd. No:18/B, Kurtköy
Pendik, İstanbul
Telefon: 0 553 698 34 71
Email: info@kurtkoygunluk.com

Tüm Hakları Saklıdır © 2017

mavi-logo-light